Kotoučové vstupenky

Jedná se o vstupenky navinuté na kotouči, které jsou mezi sebou perforovány tak aby od sebe byly lehce oddělitelné čímž je zaručena rychlá, přesná a příjemná manipulace s jednotlivými lístky.

Jednotlivé vstupenky jsou opatřeny pořadovýcm číslem proto budete mít vždy dokonalý přehled jak již o množství návštěvníků na kulturní akci tak i o množství prodaných vstupenek na sportovišti, zámku či hradu.

Grafiku vstupenek zpracujeme dle vašich představ na základě Vašich požadavků zdarma.

Vstupenky tiskneme na širokou barevnou škálu 100g papíru.

Nejčastěji využívanou šířkou vstupenek je 30mm délka jednotlivých lístků se odvíjí od požadovaného množství textu, loga atd.., maximální šíře vstupenky je 60mm.

Minimální možné množství vstupenek které lze objednávat v šíři 30mm je 2 000pcs dále pak vždy násobky 2 000. V případě kotoučů o šíři 60mm 1 000pcs dále pak vždy násobky 1 000.

Kotoučové vstupenky mají širou škálu vyžití dle vašich potřeb můžete vybírat mezi dvěma základními typy.

Vstupenky na kotouči - jednoduché

jsou vhodné všude tam kde není potřeba provádět kontrolu vstupenky jinde než tam kde je její výdej. Například při vstupu na koupaliště, zákazník zaplatí vstup do areálu vstupenka mu po dobu návštěvy slouží jako doklad o zaplacení.

Využití jednoduchých vstupenek na kotouči je opravdu široké

Vstupenky na sportovní klání

Vstupenky na sportoviště

Vstupenky na kulturní akce

Parkovací lístky

Konzumní lístky

Vstupenky na kotouči - s kontrolním ústřížkem

Jsou vhodné především je-li nutné provádět kontrolu vstupenky na jiném místě než tam kde je prodejní místo. Uplatnění najdou například jako vstupenky na prohlídkové okruhy kdy jsou vstupenky prodávány v předstihu, ale jejich kontrola je nutná až v době nástupu na prohlídkový okruh.

Mezi Naše hlavní odběratele také patří Unie filmových distributorů UFD která je využívá jako lístky do menších a venkovních kin. Jsou též vhodnou alternativou v případě že v kině vypadne tiskárna či rezervační systém.