Etikety a držátka tiskneme na polypropylen a polystyrol v závislosti na požadovaných vlastnostech. ovšem ani PVC a papír nám nejsou cizí

Objednávka etiket

Grafický návrh vám ušijeme přímo na míru podle vašich představ

Grafika

Máme vlastní rozsáhlou databázi fotek ve vysokých kvalitách, která obsahuje množství rostlin od letniček až po exotické byliny. Další možností je použití vašich vlastních fotografií nebo vaše rostliny nafotit přímo u Vás.

Galerie

Gptisk

vyrábíme-květinové etikety, madla k sadbovačům, kotoučové vstupenky, číslované kupony v kotoučích, ofsetový tisk

 

Vznik naší firmy GPtisk se datuje k roku 2009, kdy jsme mimo ofsetového tisku nakoupili stroje na výrobu květinových etiket a začali jsme po malých krůčcích pronikat do úskalí které nám toto zaměření připravilo, začátky nebyly lehké ovšem vytrvali jsme a dnes patříme mezi přední dodavatele květinových etiket pro většinu českých a slovenských zahradnických firem. 

V roce 2011 jsme od firmy Swedisch Lottery Systems s.r.o. odkoupili tiskařské stroje na tisk kotoučových vstupenek a pořadníkových kuponů.

V roce 2014 jsme si na zakázku nechali zhotovit stroj na výrobu madel k zahradnickým sadbovačům. 

Mimo výrobu etiket a kotoučových vstupenek tiskneme průpisové bloky, hlavičkový papír, pokladní doklady, reklamní letáky apod.. Zabýváme se též dokončovacími pracemi, namátkou kulacení rohů, perforace, výsek nejen papíru ale též polypropylenu či polystyrolu.